www.cvonline.hu

Projektvezető (Ref.szám: NB-1118)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.04.13.
Hirdetés azonosító: 897926

Feladatok:

  • A projektcsapat funkcionális vezetése
  • A rábízott projekt sikerének biztosítása a projektcsapat közreműködésével, a rábízott projektnél célok elérése
  • Projektmegbeszélések szervezése és levezetése
  • A projekt képviselete a vevő előtt
  • Rizikó analízis készítése
  • A projekttel kapcsolatos erőforrásterv elkészítése
  • A projektben vagy a projektcsapatban lévő problémák feltárása, azokra megoldási javaslat kidolgozása
  • A gyártás költségeinek csökkentésére vonatkozó javaslatok kidolgozása
  • Szakmai együttműködés más divíziókkal
  • Dokumentációkezelés (termékspecifikációk, minőségügyi dokumentációk, projekt dokumentációk)

Elvárások:

  • Szakmai felsőfokú végzettség (gépész- vagy villamosmérnök)
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • Mérnöki/termelői területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • ·         Utazási hajlandóság

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1118-os referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20-911-5756-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)