www.cvonline.hu
Projektvezető (Referenciaszám: PJ3928)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.17.
Jelentkezési határidő: 2016.01.24.
Hirdetés azonosító: 980859
lejárt

Veszprém megyei, autóipari beszállító megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Projektvezető

Feladatok:
- A termelés belső folyamatainak megismerése, elemzése és fejlesztése
- Projektek koordinálása
- Új projektek műszaki koncepcióinak kidolgozása
- Technológiai fejlesztésekben való aktív részvétel
- A gyártási folyamat során felmerülő műszaki problémák megoldásának támogatása
- Gyártási dokumentumok készítése
- A termelés hatékonyságának vizsgálata és növelése
- Hazai és külföldi vevőkkel történő kapcsolattartás

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (műszaki menedzser, gyártómérnök, gépészmérnök)
- 3-5 éves, gyártásban szerzett tapasztalat
- Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
- Erős MS Office ismeretek
- Gazdasági irányultság
- Vezetői készségek és ambíció
- Önálló, kreatív, problémamegoldó személyiség
- Kiemelkedő kommunikációs-, prezentációs- és szervezőkészség

Előny:
- Autóipari területen és/vagy hasonló munkakörben (hidegalakításban) szerzett szakmai tapasztalat
- Kaizen és 5S módszerek ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Szakmai előmenetel lehetősége
- Stabil nagyvállalati háttér
- Változatos, ugyanakkor felelősségteljes feladatkör

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szalay-Horváth Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.