www.cvonline.hu

Projektvezető (Ref.:586)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.05.24.
Hirdetés azonosító: 728858
lejárt

Projektvezető Ref.: 586

Humánerőforrás szolgáltatási területre keresünk kollégát a pécsi irodánkba!

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Munkaerő toborzásának megszervezése (álláshirdetések, önéletrajzok elemzése, regisztrálása, tájékoztatók) és szakszerű lebonyolítása, az igényelt létszám biztosítása a Partnerek számára

  • A munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése (orvosi alkalmassági, kilépő papírok, jogosítványok, stb.)

  • Munkaviszony létesítéséhez, megszüntetéséhez, munkaszerződés módosításához szükséges adminisztráció határidőre történő ellátása

  • Bérszámfejtés és számlázás előkészítése, ellenőrzése

  • Szoros együttműködés a központi bérszámfejtő csoporttal valamint pénzügyi csoporttal

  • Kimutatások, statisztikák, prezentációk elkészítése

  • Folyamatos személyes, és telefonos kapcsolattartás a Partnerekkel Partnercégeknél

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)

  • Felsőfokú végzettségedet (diplomádat) előnyként értékeljük!

  • Érdeklődés a humán erőforrás területe iránt

  • Munkaerő-kölcsönzésben / munkaügyi feladatok ellátásában szerzett minimum egy éves tapasztalat

  • Kiváló kommunikációs készség és érdekérvényesítő képesség

  • Képes vagy komplex feladatok végrehajtására

  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés

  • Terhelhetőség, kiváló problémamegoldó képesség

  • Dinamikus, proaktív személyiség

  • Jogosítvány és gépkocsi

Az általunk kínált feltételek:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívások

  • Modern, barátságos munkakörnyezet

  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

Pécs

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyarnyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu