www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 895344
lejárt

Karrier az Audinál

Projektvezető - Projektoffice

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folymatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy a céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni. A 2015-ös évben az R4 Otto motorok gyártása új projekttel bővül, ehhez keresünk ambiciózusos, felelősségteljes új munkatársakat.

Feladatok

  • Komplex vállalati projektek kidolgozása és irányítása
  • A projektcsapat összeállítása és vezetése
  • Szoros együttműködés a projektekben résztvevő területekkel
  • A projektcélok kitűzése és hatékony elérése
  • A projektek nyomonkövetése
  • Kommunikáció a projekttagok és a projektmegbízó felé
Elvárások

    • Felsőfokú végzettség, műszaki irányultságú végzettség előnyt jelent
    • Legalább 2 év nemzetközi munkakörnyezetben szerzett vezetői tapasztalat
    • Tapasztalat projektek kidolgozásában és vezetésében
    • Termelésben szerzett tapasztalat és műszaki ismeretek előnyt jelentenek
    • Középfokú németnyelv-tudás
    • Terhelhetőség, rugalmasság
    • Jó kiállás

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

GYDC5754

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Szabadváry Eszter válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8667