www.cvonline.hu

Projektvezető (Nyíregyháza)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 919634

Elsősorban végzős hallgatók jelentkezését várjuk!

Feladatok:

  • munkaerő-kölcsönzési projektek koordinálása
  • részvétel a munkaerő toborzásban és kiválasztásban
  • a projektekhez kapcsolódó munkaügyi és adminisztrációs feladatok ellátása
  • kapcsolattartás a partnercégekkel és munkavállalókkal
  • riportok, jelentések készítése a menedzsment számára

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Microsoft Office erős felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin, saját gépjármű
  • munkajogi ismeretek
  • kiváló konfliktuskezelési, szervezési és kommunikációs képesség
  • határozott fellépés, dinamikus személyiség, önállóság és gyors döntéshozó képesség
  • jó időgazdálkodási készségek, rugalmasság

Előny:

  • munkaerő-kölcsönzésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • vezetői tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az  E-mail cím megjelenítése címre!