www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ (NÉMETES, AUTOCAD ISMERETTEL)

  • A hirdetés 878 napja lejárt
Megbízónk egyedi logisztikai megoldásokkal és termékek gyártásával foglalkozó vállalat, amely saját területén piacvezető szerepet tölt be. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk projektvezető munkatársat.

Feladatok:

  • Céges szintű projektek vezetése belföldön és külföldön egyaránt,
  • Projekttervezési feladatok: erőforrás-tervezés, időterv és költségterv készítése,
  • Árajánlatok kidolgozásában történő részvétel,
  • Futó projektek folyamatos nyomon követése és koordinálása,
  • Projekttagok vezetése és motiválása,
  • Minőségellenőrzési folyamatok beépítése és számon kérése,
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás,
  • Projektdokumentációk pontos elvégzése.

Elvárások:

  • Műszaki mérnöki végzettség,
  • Projektmunkákban szerzett szakmai gyakorlat,
  • Erős középfokú német nyelvtudás,
  • AutoCAD ismerete,
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office),
  • Határozott fellépés, jó tárgyalókészség,
  • Kiváló szervezési és kommunikációs képesség,
  • SAP rendszerismeretet előnyként értékeljük.

Amit ügyfelünk kínál:

  • Szakmailag képzett, tapasztalt szakemberek,
  • Nemzetközi projektek, változatos munkák,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Folyamatos fejlődés.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német