www.cvonline.hu

Projektvezető - Nagykanizsa (Ref.:812)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2014.11.21.
Hirdetés azonosító: 871002
lejárt

Projektvezető Ref.:812

munkatársat keresünk saját csapatunkba Nagykanizsára!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, érettségi

  • Főiskolai végzettség (HR, munkaügy, pénzügy) előnyt jelent

  • Hasonló területen (munkaerő-kölcsönzés, toborzás, kiválasztás, munkaügyi adminisztráció és projektvezetés ) szerzett tapasztalat előnyt jelent

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség, rugalmasság

  • Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó jogszabályok ismerete,

  • Terhelhetőség, precizitás, monotónia tűrés,

  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete.

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborzási-kiválasztási folyamat segítése

  • Naprakész adatbázis kezelése, építése

  • Munkavállalókkal és megbízóval történő napi szintű kapcsolattartás

  • Csoportos interjúk lebonyolítása

  • Aktív részvétel a munkavállalók be- és kiléptetésénél

  • Cafeteriához kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, komplex feladatkör,

  • Stabil céges háttér,

  • Hosszú távú munkalehetőség,

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben,

  • Hosszú távú, kihívásokkal teli munkalehetőséget kínálunk egy fiatal, dinamikus csapatban

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu