www.cvonline.hu

Projektvezető munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 725471
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • adminisztratív feladatok ellátása (iratrendezés, lefűzés, dokumentáció rendben tartása)
  • toborzási és kiválasztási folyamatokban aktív részvétel
  • szervezési feladatok ellátása
  • beosztások készítése
  • havi összesítők készítése

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony legalább 2015. januárig
  • felsőoktatási intézményben folytatott tanulmányok
  • precíz munkavégzés
  • felelősségteljes és ügyfélközpontú hozzáállás
  • kiváló kapcsolatteremtő készség
  • közvetlen, nyílt kommunikáció
  • határozott fellépés
  • jó szervező-, és problémamegoldó készség
  • heti 15-20 óra ráérés hétköznaponként 10:00-18:00 óra között
  • nagyfokú rugalmasság
  • aktuális önéletrajz feltöltése

Előnyt jelent:

  • Korábbi toborzási vagy szervezési tevékenységekben szerzett tapasztalat

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására! Önéletrajz feltöltése kötelező, ennek hiányában érvénytelen a jelentkezésed!