www.cvonline.hu

Projektvezető, munkahelyi mérnök

  • A hirdetés 1386 napja lejárt

A CLH Kft

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Épületgépész kivitelezési munkák szervezése, szakmai és gazdasági irányítása.
  • Épületgépészeti munkák helyszíni ellenőrzése, FMV munkakör ellátása.
  • Közreműködés a szerződések előkészítésében, projekt dokumentációk elkészítése, vezetése (felmérés, ajánlat készítés, ütemezés, bonyolítás, átadás-átvétel).
  • Kapcsolattartás a Megrendelő műszaki ellenőrével, az Alvállalkozókkal, beszállítókkal.
  • A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése.
  • Ütemtervek betartása, betartatása.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves épületgépészeti munkák projektvezetésén szerzett szakmai tapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • FMV jogosultság
  • Felhasználói szintű számítógép ismeretek (Word, Excel, AUTOCAD)

Egyéb követelmények:

  • Megbízhatóság
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség, alkalmazkodó képesség

Előny:

  • Budapesti illetve Pest megyei lakhely

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Egyéb juttatások
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő