www.cvonline.hu

Projektvezető - Műanyag Kompetencia Központ Vác

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 875970

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Fejlesztési projektek vezetése, a végrehajtásukban való aktív részvétel
  • Projekt feladatok nyomon követése
  • Gyártási folyamatok fejlesztésének támogatása (az alapanyagraktártól az összeszerelésig)
  • Új alapanyagok, gépek és technológiák gyártásba történő bevezetésének segítése
  • Kapcsolattartás a társterületekkel, központtal
  • Jelentések készítése

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (műanyag szakirány)
  • Autóiparban szerzett gyakorlat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Haladó MS Office felhasználói ismeretek
  • Csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, terhelhetőség
  • Folyamatos innovatív gondolkodás

Előny:

  • Műanyag fröccsöntési és/vagy extrudálási területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Vác

Egyéb:

  • Munkaidő: Teljes munkaidő

Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vác