www.cvonline.hu

Projektvezető (mérnöki szaktanácsadás területen)

  • A hirdetés 549 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
Projektvezető
(mérnöki szaktanácsadás területen)
munkatársat keres.

Feladatok:
• Tárgyalások lebonyolítása új partnerekkel, fejlesztési igények feltárása
• Magas színvonalú kapcsolattartás meglévő partnerekkel
• Szakmai tanácsadás, az ügyfelek teljes körű kiszolgálása
• Cégre szabott projektek összeállítása és vezetése (feltárt, valós ügyféligények alapján)
• Termék és technológiai ismeret megszerzése, folyamatos fejlesztése
• A cég képviselete; konferenciákon, szakmai rendezvényeken való részvétel
• Rendszeres riportálás, adminisztratív tevékenység

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség gépészet terén
• 2-3 éves tapasztalat értékesítés területen
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek
• Alapfokú angol nyelvtudás
• B kategóriás jogosítvány
• Projektszemlélet
• Kiváló kommunikációs készség
• Magabiztos, eredményorientált hozzáállás

Amit kínálunk:
• Kiemelt jutalékszerzési lehetőség
• Hosszú távú munkalehetőség
• Motiváló munkakörülmények
• Külföldi tanulmányutak
• Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai kihívások

Munkavégzés helye: Törökbálinti központ, Országos munkavégzés