www.cvonline.hu

Projektvezető mérnök

  • A hirdetés 704 napja lejárt

Épületgépészeti kivitelező vállalat

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Projektek teljes körű megvalósítása
  • Építésvezetők és a teljes projekt csapat munkájának koordinálása a projekt minden fázisában
  • Megrendelővel, tervezőkkel, hatóságokkal történő teljes körű kapcsolattartás
  • Alvállalkozókkal történő teljes körű kapcsolattartás
  • Projektek műszaki és pénzügyi ütemtervének elkészítése és nyomon követése
  • Riportok, beszámolók készítése, projektek dokumentálása
  • Épületgépész kivitelezési munkák szervezése, szakmai és gazdasági irányítása.
  • Épületgépészeti munkák helyszíni ellenőrzése,
  • Közreműködés a szerződések előkészítésében, projekt dokumentációk elkészítése, vezetése
  • Kapcsolattartás a general kivitelezővel, a Megrendelő műszaki ellenőrével, az Alvállalkozókkal, beszállítókkal, az építésvezető(k) szakmai munkájának irányítása.
  • A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek biztosítása ellenőrzése.
  • Ütemtervek, határidők betartása, betartatása.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 5-6 éves szakmai tapasztalat projektvezetői munkakörben, referenciával.
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Projektszemléletű gondolkodásmód
  • Vezetőként szerzett minimum 3 éves munkatapasztalat
  • Önálló döntéshozatalra képes, kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készséggel bíró személyiség
  • Nagyfokú mobilitás
  • Felhasználói szintű számítógép ismeretek (Word, Excel, AUTOCAD)

Egyéb követelmények:

  • FMV jogosultság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság, alkalmazkodó képesség
  • Csapatmunka
  • Hétvégi munkavégzésre való hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Egyéb juttatások
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest, munkavégzés az ország egész területén

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol