www.cvonline.hu

Projektvezető mérnök

  • A hirdetés 3 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt. Debreceni telephelye

 Gyógyszergyártó Igazgatóság

Műszaki Mérnökség és Karbantartási Osztálya

munkatársat keres

Feladatai:

  • A telephely éves beruházási folyamatainak koordinálása, beruházási projektek vezetése;
  • Az adott projekthez kapcsolódó projektcsapat kialakítása, csapattagok munkájának koordinálása;
  • Projektek idő-, erőforrás- és költségtervének elkészítése, vizualizálása, megvalósulásának kontrollálása, felügyelete;
  • Projekt kockázatok azonosítása és kezelése a projekt életciklusa során;
  • Mérnökségi támogatás biztosítása a projekt feladatok, illetve a termelési problémák elhárítása során;
  • A projektfolyamat dokumentálása, előrehaladási és költség nyomonkövetési jelentések készítése;
  • Részvétel a beruházási folyamatok rendszeres felülvizsgálatában, javaslattétel új projektekre;
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal a projekt célok elérésével és változásokkal kapcsolatban.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Hasonló munkakörben és munkakörnyezetben szerzett 3-5 éves műszaki tapasztalat;
  • Projekt menedzsmentben való jártasság;
  • Angol nyelvtudás;
  • Erős számítógépes felhasználói ismeretek;
  • Kiváló együttműködő készség, hatékony csapatmunka;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Agilitás, precizitás a projekt menedzsment folyamata során.

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari folyamatokban való jártasság;
  • MS Project szoftver felhasználói ismerete;
  • AutoCAD szoftver felhasználói ismerete.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal  várjuk.