www.cvonline.hu

Projektvezető mérnök

  • A hirdetés 251 napja lejárt

A Teva Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephely - Gyógyszergyártó Igazgatóság

munkatársat keres

Feladatok:

  • A telephely éves beruházási folyamatainak koordinálása, beruházási projektek vezetése;
  • Az adott projekthez kapcsolódó projektcsapat kialakítása, csapattagok munkájának koordinálása;
  • Projektek időskálájának megtervezése, vizualizálása, megvalósulásának kontrollálása, felügyelete;
  • Mérnökségi támogatás biztosítása a projekt feladatok, illetve a termelési problémák elhárítása során;
  • A projektfolyamat dokumentálása;
  • Részvétel a beruházási folyamatok rendszeres felülvizsgálatában, javaslattétel új projektekre;
  • Folyamatos kapcsolattartás a telephelyen lévő termelő és kiszolgáló területekkel.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Hasonló munkakörben és munkakörnyezetben szerzett 3-5 éves műszaki tapasztalat;
  • Műszaki folyamatok levezénylésében, projekt menedzsmentben való jártasság;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Magas szintű számítógépes ismeretek;
  • Kiváló együttműködő készség, hatékony csapatmunka;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Agilitás, precízség a projekt menedzsment folyamata során.

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari folyamatokban való jártasság;
  • MS Project szoftver felhasználói ismerete;
  • AutoCAD szoftver felhasználói ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal  2016.12.31- ig várjuk.

Helyek Debrecen
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol