www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK

  • Az állásajánlat lejárt.

Kiváló referenciákkal rendelkező építőipari részvénytársaságunkhoz az alábbi új pozícióba keresünk munkatársat.

PROJEKTIRODA VEZETŐ MÉRNÖK

(Kivitelezés)

Feladatok:

·           A megkötött vállalkozási szerződések alapján gondoskodik a létesítmény komplex megvalósításáról, ezen belül különösen:

·           megvizsgálja a rendelkezésére bocsátott kiviteli tervet, elkészíti a megvalósítási ütemtervet és az organizációs tervet, mely alapján a létesítmény megvalósul

·           gondoskodik a szükséges alvállalkozói, szállítói pályáztatás lebonyolításáról, szerződéskötésről a rendelkezésre álló kiviteli tervek, műszaki leírás és költségvetés alapján

·           biztosítja a szükséges létszámot és eszközt a megkötött szerződésekkel a kivitelezés határidőre történő megvalósítására

·           működési területén belül önállóan gondoskodik a hozzá tartozó létesítmény munkáinak és feladatainak szétosztásáról, irányításáról, számonkéréséről a kiadott ütemterv szerinti megvalósításáról, a saját és alvállalkozói erőforrás figyelembevételével

·           személyében vagy beosztottjai által a projekt keretében képviseli a részvénytársaságot

·           a megrendelővel, a bonyolítóval, a nagyobb alvállalkozókkal, a tervezőkkel a hatóságokkal és egyéb partnerekkel folyamatosan tartja a kapcsolatot

·           részt vesz az alvállalkozókkal folytatandó tárgyalásokon

·           szakmai felettese az építésvezetőnek, az előkészítő mérnöknek és az előkészítő technikusnak

Elvárásaink a pozícióban az alábbiak:

·         építészmérnöki végzettség és

·         érvényes felelős műszaki vezetői szakmagyakorlási jogosultság és ezt követően

·         legalább 3 év kivitelezés irányításban szerzett gyakorlat és

·         szakmai angol nyelvtudás

·         önálló megbízható munkavégzés

·         gépjárművezetői engedély (B kategória)

·         előny: műszaki ellenőri végzettség, második szakirányú, vagy gazdasági területen szerzett diploma, vagy egyéb végzettség

Ha Ön úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, és szeretné megpályázni a pozíciót, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát – melyben fizetési igényét is megjelölte a megadott email címre.

Köszönjük jelentkezését.

Részleg

Építőipari kivitelezés irányítás

Munkavégzés helye Magyarország területe
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen