www.cvonline.hu
Projektvezető mérnök (Referenciaszám: PJ 2956)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.18.
Jelentkezési határidő: 2014.08.21.
Hirdetés azonosító: 823772
lejárt

Fémmegmunkálással és szerszámtervezéssel foglalkozó székesfehérvári partnerünk részére keresünk munkatársat a következő pozícióra:

Projektvezető Mérnök

Feladatok:
- A gyártási projekt résztvevőinek vezetői szintű összefogása
- Új projektek bevezetése
- A gyártási ütemtervek elkészítése és betartatása
- A projekt elsőszámú embereként folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
- Kapacitás és hatékonysági tervek készítése
- Biztosítja, hogy a termék és folyamatai megfeleljenek a vevői elvárásoknak (minőség, határidők, stb.)
- Állandó kapcsolattartás a társosztályokkal (tervezés, gyártóüzem, minőségbiztosítás, pénzügy)

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Auto CAD vagy egyéb tervező programok felhasználó szintű ismerete
- Erős műszaki orientáltság, érdeklődés
- Határozottság és kiemelkedő problémamegoldó készség
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- B kategóriás vezetői engedély

Előny:
- Gépészmérnöki végzettség
- Autóipari gyártásban szerzett tapasztalat
- Projektvezetésben szerzett tapasztalat
- Spanyol vagy német nyelv ismerete

Amit Megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatási csomag
- A gépkocsival vagy tömegközlekedéssel történő munkába járás támogatása
- Költözés esetén letelepedési támogatás
- Családias munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Palatinus Andrea kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.