www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1005178
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Autóipari gyártó cég partnerünk részére keresünk gépészmérnök kollégát az alábbi munkakörbe

PROJEKTVEZETŐ - AUTÓIPAR (AB)

Feladatok:
  • A projektek tárgyát képező új termékek üzemi gyártásának előkészítése, kidolgozása, koordinálása és bevezetése
  • Projekt- és költségterv kidolgozása, nyomon követése és dokumentálása
  • Projektcsoport munkájának koordinálása, projektfeladatok kiosztása a projektcsapat tagjainak és a megvalósítás felügyelete
  • APQP folyamat és PPAP dokumentáció elkészítésének koordinálása és segítése
  • Kapcsolattartás az értékesítésen keresztül a vevőkkel
  • Műszaki területen direkt kapcsolattartás a vevővel és beszállítókkal
  • Beszállítói követelmények kidolgozása, beszállító kiválasztás előkészítése
  • Kapcsolattartás a társvállalatok egységeivel és beszállítókkal a projektfeladatokat érintő és ügyrendi kérdésekben
  • Termékbevezetés során felmerülő problémák analizálása, helyesbítő intézkedések bevezetése
  • Az ügyvezető igazgató és a mérnöki csoport vezetője által előirt, rendszeres projektriportok elkészítése és prezentálása

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök diploma)
  •  Minimum 3 éves autóiparban, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office és Project felhasználói ismeretek
  • ProEngineer Wf5.0 haladó szoftverismeret
  • Előny: autóalkatrész tervezői, szerszámgyártási, öntödei, megmunkálási és automatizálási tapasztalat

Kezdés: amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatás formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
A munkavégzés helye: Cegléd

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest