www.cvonline.hu

Projektvezető, kereskedelmi munkatárs

  • A hirdetés 1293 napja lejárt

Cégünkről

A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 20 éves múltra visszatekintő, gyengeáramú fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű, Magyar tulajdonú cég. Csapatunk 50-50%-ban hardver és szoftverfejlesztő mérnökökből áll. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő hardver és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Cégünk legfőbb terméke a járműfedélzeti utastájékoztató, forgalomirányító jegy és bérletértékesítő rendszerek fejlesztése, gyártása. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be e rendszerek gyártása és üzembe helyezése terén.

Projektvezető, kereskedelmi munkatárs (1-2 fő)

Feladatok összefoglalása:

  • Az értékesítési folyamatban való aktív részvétel, ajánlatadás, teljes projektfelügyelet, vevői kapcsolattartás, műszaki, kereskedelmi, pénzügyi riportok, jelentések készítése
  • A külső igények (megrendelések, ajánlatkérések, mintagyártások, stb.) vállalaton belüli szervezése, koordinálása, maximális vevői elégedettség mellett
  • Projekt- és alvállalkozó felügyelet (ajánlatkészítés, új beszerzési források felkutatása, gyártás és minőségfelügyelet ellenőrzése, hatékonyságnövelés megszervezése)
  • Fejlesztési és gyártási kapacitástervezés, projektterv készítés és aktualizálás, együttműködésben az érintett csoportokkal
  • Új piaci lehetőségek felkutatása, új értékesítési csatornák kiépítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • Kereskedelmi érzék, jó kommunikációs képesség
  • Készség szintű MS Office ismeretek, (Pl. MS Project)

Előny:

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Vevőorientált gondolkodásmód, terhelhetőség, jó tervező és szervezőkészség, önállóság, kreativitás
  • Projektkoordinációs területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • „B” típusú jogosítvány, rendszeres belföldi esetenként külföldi utazási hajlandóság

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Amit ajánlunk:

  • Fiatal csapat, kreatív munkakör
  • Szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség, stabil háttér
  • Versenyképes juttatási csomag, rugalmas munkaidő

  • Fényképes szakmai önéletrajz megküldése az alábbi e-maicímre.
  • Jelentkezéskor kérjük, tűntesse fel a bruttó bérigényét és a betölteni kívánt állás pontos megnevezését!