www.cvonline.hu

projektvezető HR területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 986023

Hitelesnek tartod magad szakmailag? Igényled a többrétű, kihívást jelentő feladatokat? Szeretnél egy dinamikus, professzionális csapat tagjaként sikereinkben osztozni? Légy Te az új projektvezetőnk!
Feladatok:
  • Elvégzi a dolgozókat és a vállalatot érintő munkaügyi adminisztrációs feladatokat
  • Elkészíti a munkaszerződéseket, azok módosításait, a munkaköri leírásokat és a munkáltatói igazolásokat
  • Elkészíti a munkaügyi tájékoztatókat, a napi, heti és havi jelentéseket
  • Ellenőrzi és adminisztrálja a munkaügyi rendszerbe kerülő munkaügyi adatokat
  • Részt vesz az új/leendő munkatársak toborzásában kiválasztásában, a kapcsolattartásban, segíti beilleszkedésüket, a munkavédelmi előírások és kapcsolódó szabályzatok megismerését
  • Napi kapcsolatot ápol az ügyfelekkel
  • Segíti a dolgozókat munkaügyi problémáik megoldásában, közvetíti a munkáltató és a dolgozók közötti információkat, kérelmeket
  • Elszámolás, zárás, teljesítésigazolások, számlák elkészítése
  • HR szolgáltatás területen projektek teljes körű menedzselése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség /szakirányú (HR, személyügyi szervező/ végzettség előny)
  • Alapvető munkajogi és HR ismeretek
  • MS Office programok, Internet felhasználói szintű ismerete
  • Teljesítmény-, fejlődés- és csapatközpontú szemlélet
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat

Juttatások:
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Alkalmazotti státusz
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Egyéni és szakmai fejlődés lehetősége

Előnyök:
  • Saját gépjármű megléte

  • Magyar nyelvű, fényképpel ellátott, bérigényét tartalmazó életrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: [e-mail]
Kategória
Humán erőforrás
Régió