www.cvonline.hu

Projektvezető HR területen

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2015.05.23.
Hirdetés azonosító: 931609
lejárt

Cégcsoportunk saját csapata bővítéséhez keres kreatív, innovatív, fejlődni vágyó kollégát a következő munkakörbe:

PROJEKTVEZETŐ

Ref.:955

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkaerő kölcsönzési projektek koordinálása
  • Kölcsönzött dolgozók toborzása, kiválasztása, interjúztatása, tesztelése
  • Munkavállalók beléptetése (munkaszerződések elkészítése, NAV bejelentések elkészítése, belépési nyomtatványok kitöltetése)
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Számlázás előkészítése
  • Kölcsönzöttekkel és ügyfelekkel való folyamatos önálló kapcsolattartás
  • A szerződésben vállalt szolgáltatási szint biztosítása, folyamatos szolgáltatás megvalósításának biztosítása együttműködve a projektben dolgozó kollégákkal
  • Rendszeres riportolás a felső vezetés részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Munkaerő-kölcsönzési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Kreatív, lelkes, nagy teherbírású, önmagával szemben igényes személyiség
  • Gyakorlott, felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Az excel nem kockáspapír)
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó készség
  • Érdeklődés a HR szakma iránt
  • Magabiztos, határozott, megnyerő személyiség
  • Teljesítmény-orientált, proaktív személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat, kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu