www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ - HR TERÜLETEN

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 895342

Feladatok:
  • Elvégzi a dolgozókat és a vállalatot érintő munkaügyi adminisztrációs feladatokat.
  • Elkészíti a munkaszerződéseket, azok módosításait, a munkaköri leírásokat és a munkáltatói igazolásokat.
  • Megírja a munkaügyi tájékoztatókat, a napi, heti és havi jelentéseket.
  • Az álláskereső ügyfelek tájékoztatása, adataik rögzítése az adatbázisba.
  • Ellenőrzi és adminisztrálja a munkaügyi rendszerbe kerülő munkaügyi adatokat.
  • Segíti a dolgozókat munkaügyi problémáik megoldásában, közvetíti a munkáltató és a dolgozók közötti információkat, kérelmeket.
  • Részt vesz az új/leendő munkatársak toborzásában kiválasztásában, a kapcsolattartásban, segíti beilleszkedésüket, a munkavédelmi előírások és kapcsolódó szabályzatok megismerését.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség.
  • Alapvető munkajogi,TB és HR ismeretek vagy ilyen szakirányú végzettség.
  • MS Office programok, Internet felhasználói szintű ismerete.
  • Teljesítmény-, fejlődés- és csapatközpontú szemlélet.
  • Terhelhetőség.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • Proaktivitás, önállóság.
  • B kategóriás vezetői engedély.
Előny:
  • Angol nyelv ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Munkaerő-kölcsönzés területén szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye:
  • Szolnok
Kapcsolat:
Amennyiben állásunk felkeltette érdeklődését, akkor szakmai önéletrajzát várjuk a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A tárgy mezőbe kérjük, tüntesse fel: Projektvezető - Szolnok

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Szolnok