www.cvonline.hu

Projektvezető (HR) - Szombathely (Referenciaszám: HM-1067)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.07.03.
Hirdetés azonosító: 1044264

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (diploma előnyt jelent)
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel)
  • Mobilitás, rugalmasság
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Feladatok:

  • Munkaerő kölcsönzési projektek koordinálása
  • Aktív kapcsolattartás a partnercégekkel és a munkavállalókkal egyaránt
  • Megbízói igényekhez igazodva a napi beosztások szervezése (felnőtt és diák munkaerő)
  • Új munkatársak beléptetése, tájékoztatása, szerződések előkészítése
  • Reklamációk kezelése
  • Bérszámfejtés munkájának támogatása
  • Egyéb kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

A munkáltató ajánlata:

  • Változatos feladatok
  • Kötetlen munkaidő
  • Fiatalos csapat
  • Karrierlehetőség
  • Céges telefon és laptop

Munkavégzés helye:

Szombathely

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Vas megyei társvállalkozásának megbízásából toboroz és közvetít főállású mukatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1067-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)