Projektvezető (HR-Munkaerő-kölcsönzési területre) - INTS/9/165

Nyíregyházi irodánkban keresünk lelkes, proaktív munkatársat

Projektvezető (HR – Munkaerő kölcsönzési terület)

Munkakörbe

Ref.:INTS/9/165

Feladatok

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek önálló koordinálása
  • Részvétel a kölcsönzött munkaerő toborzásában, kiválasztásában (kapcsolatfelvétel, tesztelés, interjúztatás)
  • Munkaügyi feladatok: beléptetés, szerződésírás, egyéb nyomtatványok, nyilatkozat készítése, NAV bejelentés a Munkatörvénykönyvében foglaltaknak megfelelően
  • Bérszámfejtés-előkészítési feladatok: az időadatok alapján kiszámolja a havi ledolgozott órákat, figyelembe véve a projekteket érintő szabályokat és az MT.-t
  • Ügyfélszolgálati feladatok: folyamatosan tartja a kapcsolatot a Megbízókkal és a kölcsönzött munkavállalókkal, fogadóórát tart
  • Riportok, beszámolók készítése

Ideális jelölt elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Gyakorlott, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Excel alapfüggvények, szerkesztés, MS Word dokumentumszerkesztés)
  • Önálló munkaszervezés, munkavégzés – rendszerszemlélet
  • Megoldás-orientált szemlélet
  • Bérszámfejtési alapismeretek
  • Munkatörvénykönyv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előny

  • Bérszámfejtő végzettség
  • Saját gépkocsi
  • angol nyelvtudás

Ajánlat

  • nyugodt, tiszta iroda a belváros szívében
  • összetartó, fiatalos csapat
  • pörgős munkakör, folyamatos tanulási lehetőség
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Humán erőforrás, Személyzeti menedzser, Toborzó, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bérszámfejtő, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Részlegvezető
Régió Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű