www.cvonline.hu

Projektvezető (HR) - Győr (Referenciaszám: HM-294)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.06.04.
Hirdetés azonosító: 1044693

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Projektvezető (HR)

 munkatársat keres győri csapatába.

(Referenciaszám: HM-294)

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Pár éves tapasztalat HR területen, de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk
  • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismeret
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság, határozott és magabiztos fellépés
  • Győri vagy Győr környéki lakóhely

Előny:

  • Humánerőforrás-szolgáltatónál vagy termelő cégnél szerzett szakmai gyakorlat

Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek koordinálása
  • Aktív kapcsolattartás a cég partnereivel és a kölcsönzött munkavállalókkal
  • Részvétel a munkaerő-toborzásban és a kiválasztásban a partnerek igényeinek megfelelően (interjúk lebonyolítása, tesztek íratása)
  • Új munkatársak beléptetése, tájékoztatása, szerződések előkészítése
  • Reklamációk kezelése
  • Bérszámfejtés munkájának támogatása
  • Egyéb kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

A munkáltató ajánlata:

  • Változatos feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
  • Kötetlen munkaidő
  • Fiatalos csapat
  • Karrierlehetőség
  • Céges telefon és laptop

Munkavégzés helye:

Győr

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-294-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)