www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ (HF 11-7916)

  • Frissítve 19 napja

Megbízható, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

PROJEKTVEZETŐ
(HF 11-7916)

pozícióba.

Feladat:

  • Fejlesztési projektek teljes körű kivitelezése, projektcsapat vezetése
  • Idő- és költségvetési tervek kidolgozása, követése és betartatása
  • A termékek minősíttetésének megszervezése, felügyelete, dokumentáció kezelése
  • Kapcsolattartás az anyacéggel, a beszállítókkal valamint a projektek résztvevőivel való együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Pályakezdő és tapasztalt jelöltek jelentkezését is várjuk
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7916”-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Veszprém megye
Kategória Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Veszprém
Egyéb hasonló állások Önnek
Mérnök üzletkötő - Veszprém (Referenciaszám: NB-1799)

Man at Work Kft.

Feladatok: Új és meglévő ügyfelek kezelése (bes...
Veszprém

Logisztikai csoportvezető-Referenciaszám: HM-1279

Főbb feladatok: Termékfelelősök munkájának tám...
Pápa

Senior minőségügyi mérnök

Yanfeng Hungary Automotive Interior Systems Kft.

Főbb munkaköri feladatok:   Termék- (VDA 6.5...
Pápa