www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ (HF 11-7885)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Megbízható, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

PROJEKTVEZETŐ

(HF 11-7885)

pozícióba.

Feladatok

  • Fejlesztési projektek teljes körű kivitelezése,
  • Idő- és költségvetési tervek kidolgozása, követése és betartatása,
  • Vevői követelmények, elvárások teljesítése,
  • A beszállítókkal valamint a projektek résztvevőivel való együttműködés,
  • Felelősség a projektek sikerességéért.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: mérnök informatikus, villamosmérnök, gépészmérnök),
  • Projektmenedzsment terén szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi háttér, biztos környezet,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük,

küldje a „HF 11-7885"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén