Dinamikusan fejlődő stabil hátterű hazai szoftverfejlesztő cég részére keresünk munkatársakat

PROJEKTVEZETŐ

(HF 11-7786)

pozícióba.

Feladat

  • Felelősség a szoftverfejlesztési projektek sikerességéért,
  • Projektfeladatok meghatározása, idő- és költségvetési tervek kidolgozása, nyomon követése és betartatása, problémák megoldása,
  • Fejlesztő és tesztelő csapatok koordinálása,
  • Dokumentációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • IT projektek vezetésében szerzett tapasztalat (Projektvezető, csoportvezető vagy Scrum Master)
  • Programozási ismeretek (Előny: mobil applikációk fejlesztésében szerzett tapasztalat (nyitottság az alábbi programnyelvekre: C/C++, Java, Objective C),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a
„HF 11-7786”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével
a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése