Megbízható nemzetközi elektronikai gyártó partnerünk részére keresünk

PROJEKTVEZETŐ
(HF 11-7736)

munkatársat.

Feladat:

  • Projekt időtervek elkészítése, betartatása
  • Projektek szervezési feladatainak ellátása, projektcsapat vezetése
  • Kapcsolattartás az anyacéggel, a beszállítókkal, minősítő intézetekkel
  • Dokumentációs feladatok ellátása
  • Termékek minősíttetésének megszervezése, nyomon követése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Fejlesztés vagy gyártás területén szerzett projektvezetői tapasztalat
  • Angol és német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rendszeres továbbképzések
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 11-7736”-os referenciaszám feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése