Megbízható, mérnöki szolgáltatásokat nyújtó partnerünk részére keresünk munkatársat

PROJEKTVEZETŐ
 (HF 11-7514)

pozícióba.

Feladatok:

  • Folyamatirányítási, kivitelezési projektek vezetése,
  • 5-10 fős projektcsapat koordinálása (mérnökök, alvállalkozók),
  • Megbízó cégnél folyamatirányítási rendszer kiépítésének vezetése,
  • Dokumentációk, jegyzőkönyvek, jelentések készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnöki, vegyész vagy gépipari mérnöki),
  • Néhány év gyógyszeripari vagy vegyipari kivitelezésben szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,  magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7514"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése