www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk

Projektvezető

 (HF 10-7365)

munkatársat.

Feladatok:

  • Jelenleg futó és új projektek vezetése,
  • Gyártósor áttelepítési projektek vezetése, fejlesztése,
  • Projekt team munkájának felügyelete, koordinálása,
  • Folyamatos fejlesztési tevékenység irányítása,
  • Dokumentációk, jegyzőkönyvek, jelentések készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Gyártási környezetben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Előny: Projektvezetésben szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • 3D-s tervező programok felhasználó szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi háttér,
  • Biztos környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Nógrád megye,
Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük,

küldje a „HF 10-7365"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

 az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése