Nemzetközi autóipari gyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

Projektvezető

 (HF 10-7275)

pozícióba.

Feladatok

  • Projektek vezetése, új termék bevezetésével kapcsolatos feladatok ellátása,
  • Projekt team munkájának irányítása, nyomon követése (6-10 fő),
  • Időtervek készítése, egyeztetése a vevőkkel,
  • Folyamatos fejlesztési tevékenység irányítása,
  • Megbeszélések szervezése, vezetése, vevői látogatások koordinálása,
  • Beruházások koordinálása, nyomon követése,
  • Dokumentációk, jegyzőkönyvek, prezentációk, jelentések készítése, aktualizálása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, műszaki affinitás előnyt jelent,
  • Több éves projektmérnöki tapasztalat gyártó cégnél, előny projektvezetésben szerzett tapasztalat,
  • Aktív, ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Internet).

Amit kínálunk

  • Nemzetközi háttér,
  • Biztos környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Heves megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát kérjük,

küldje a „HF 10-7275"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

 az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése