www.cvonline.hu

Projektvezető-helyettes

  • A hirdetés 277 napja lejárt

A hazai épületüzemeltetési piac egyik jelentős résztvevője, létesítményeinek üzemeltetéséhez, karbantartásához keres megbízható munkatársakat

munkakörbe

Feladatok:

  • Projektek műszaki nyomonkövetése, pénzügyi ellenőrzése
  • Részvétel és együttműködés a projektcsapatok munkájában
  • Projektek adminisztrációjának szervezése, kidolgozása, elvégzése
  • Támogatás és magas szintű kapcsolattartás a Megrendelőkkel
  • Műszaki és kereskedelmi ajánlatok kidolgozása a vevői követelmények alapján
  • Ajánlatokkal kapcsolatos tárgyalások lefolytatása a lehetséges alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Minősített alvállalkozói hálózat létrehozása
  • Rendszeres jelentés a műszaki igazgató felé

Elvárások:

  • Érdeklődés és elhivatottság az épületüzemeltetés és karbantartás iránt
  • Felsőfokú (épületgépész- vagy villamosmérnök) végzettség
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Jó teherbíró képesség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett többéves tapasztalat
  • Kivitelezésben szerzet többéves tapasztalat
  • angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapesti főiroda
  • Projekt helyszínek az ország különböző pontjain (napi utazással)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Változatos feladatok
  • Későbbiekben önálló projektek vezetése
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Előrelépési lehetőség

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő