www.cvonline.hu

Projektvezető (hardver terület)

  • A hirdetés 238 napja lejárt

B35PV-BBp.

Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk projektvezető kollégát hardver területre.

Feladatok:

  • Elektromos vezérlőegységek HW fejlesztési projektjének koordinációja
  • Hardverfejlesztő mérnökökből álló projektcsapat technikai vezetése és koordinálása
  • További területekkel való kooperáció és szoros együttműködés a nemzetközi fejlesztési csapattal
  • Projektben való aktív részvétel a sorozatgyártásig
  • Fejlesztési projektek tervezése, irányítása és követése az előírt fejlesztési folyamatnak megfelelően: minőség és határidők biztosítása
  • A projekt dokumentumainak előkészítése és karbantartása a vállalat minőségügyi követelményeinek megfelelően
  • Szakmai találkozókon való részvétel és vevőkkel történő egyeztetés
Tapasztalat:
  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • Analóg és digitális elektronikai tervezési ismeret
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Kezdeményezőkészség, önálló és szisztematikus munkavégzés, terhelhetőség és kitartás, kiváló problémamegoldó készség
  • Magabiztos angol nyelvtudás; német nyelvismeret előny
  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat előny

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő