www.cvonline.hu

Projektvezető gépészmérnök /prototípus/

  • A hirdetés 670 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk stabil, sőt bővülő multinacionális vállalat.  Csapatuk bővítése céljából keresünk részükre tapasztalt gépészmérnököt a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Új termékek bevezetése a szériagyártásba;
Szériagyártás előtti mérnöki feladatok összefogása: protípus gyártás, változásmenedzsment;
Közvetlen kapcsolattartás az autógyárakkal;
Projektdokumentációk kezelése;
Termék- és / vagy szerszámrajzok értelmezése, esetlegesen módosítása;
Költségelemzések készítése, költségoptimalizálási javaslatok tétele;
Projektcsapat összetartása, összefogása, megbeszélések összehívása.

Követelmények:

Gépészmérnöki végzettség
Autóipari tapasztalat
Angol nyelvtudás
Prototípus gyártásban és tervezésben szerzett tapasztalat
Komplex látásmód (változásmenedzsment miatt)

Munkavégzés helye:

Tatabánya régió

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Modern technológia
Igényes munkakörnyezet
Kihívással és felelősséggel teli pozíció
Agilis csapat
Sikeres múlt és ígéretes jövőkép
Motiváló bérezés, cafeteria, bejárástámogatás közel 100%-ban

Ideális pályázó:

Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezik
Sok éves releváns tapasztalata van (akár projekt, applikáció, prototípus gyártás területén)
Kreatív problémamegoldó
Eredményorientált

Helyek Tatabánya
Győr
Mór
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség