www.cvonline.hu
Projektvezető (gépész) - Miskolc (Referenciaszám: PJ1739)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.04.11.
Jelentkezési határidő: 2014.02.15.
Hirdetés azonosító: 394691
lejárt

Miskolci neves multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Projektvezető (gépész) - Miskolc

Feladatok:
- Ügyfélprojektek koordinálása árajánlat készítéstől a gyártásig
- Projekt időterv elkészítése
- Projekt feladatainak koordinálása más osztályokkal együttműködve
- Felelős a projekt költségvetéséért és a termék áralakulásáért
- Projekteken belüli szervezés és prezentálás

Elvárások:
- Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
- Középfokú aktív német és/vagy angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Microsoft Office)
- Elektrotechnikai ismeret (hardware és software)
- Jó kommunikációs készség (vevői kapcsolattartás, tárgyalás)
- Csapatmunkára és csapat irányítására való hajlam
- Nagy munkabírás
- Jó szervező- és problémamegoldó képesség

Előny:
- (Projekt)vezetőként szerzett gyakorlati tapasztalat
- Termelőcégnél, autóiparban szerzett tapasztalat

Amit Megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium
- Kiváló munkakörnyezet
- Kihívást jelentő munka
- Számos fejlődési lehetőség
- Nemzetközi környezet
- Egyedi képzés és betanítás
- Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
- Ingyenes nyelvtanulás szakmai tanfolyamok
- Sportolás támogatás

Munkavégzés helye:
Miskolc

Kérjük, csatolva küldje el magyar és angol/német nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Katona Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a judit.katona@pannonjob.hu címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga. Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.