www.cvonline.hu
Projektvezető fizikai munkaerő-kölcsönzésben
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.04.08.
Hirdetés azonosító: 921480
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. saját csapatába keres munkatársat hosszú távra az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Fizikai munkaerő-kölcsönzési projektek teljes körű kezelése, ügyintézése,
  • Beléptetések, kiléptetések intézése,
  • Bérszámfejtés előkészítése, számlázás,
  • Munkavállalókkal és partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás,
  • Felmerülő problémák kezelése,
  • Fogadóórák tartása,
  • Egyéb ad hoc feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (előny a felsőfok),
  • Munkaügyi alapismeretek,
  • Előny a munkaerő-kölcsönzésben megszerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat,
  • Önálló munkavégzés, határozott fellépés,
  • Pontos és precíz munkavégzés,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Csapatjátékosság,
  • Lojalitás, rugalmasság,
  • Kezdés azonnal.

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Munkavégzés helye: Budapest.
  • Azonnali kezdés,
  • Tanulási, fejlődési lehetőség.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.