www.cvonline.hu

Projektvezető fejlesztőmérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 846751

Megbízónk a világ egyik vezető technológiai vállalata, melynek budapesti, transzformátor-gyártással foglalkozó gyárába keresünk egy újonnan induló termékcsoport-gyártásához munkatársat.

Feladatok:
  • A termékirányú szoftverfejlesztési projektek szakmai vezetése;
  • Fejlesztési projektek vezetése;
  • Gyártás során alkalmazott szoftverek fejlesztése;
  • A projekten dolgozó fejlesztő és mérnök kollégák szakmai irányítása és koordinációja;
  • Az összetett műszaki feladatok, problémák kezelése.
Elvárások:
  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki felsőfokú végzettség;
  • Középfokú angolnyelv-tudás;
  • Projektvezetési tapasztalat;
  • Szoftvertervezési és fejlesztési tapasztalat.
Előny:
  • TFS ismeret,
  • C#,
  • AutoCad és / vagy Pro/E szoftver ismeret,
  • SAP ismeretek.
Amit kínálunk:
  • stabil és innovatív hátterét;
  • Valódi mérnöki munkát;
  • Remek munkaközösséget;
  • Versenyképes kompenzációs csomagot kínál leendő munkatársának.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió