www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ (épületvillamosság, épületgépészet)

  • A hirdetés 449 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

A Hire-One Kft. 2007-ben alakult, felső- és középvezetői, valamint felsőfokú végzettséget igénylő szakemberek direkt megkeresésére szakosodott, magyar tulajdonban lévő vállalat.

Partnerünk egyedi felépítményeket tervező és gyártó multinacionális vállalat.  Részükre keresünk senior tapasztalattal rendelkező szakembert, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Az új kolléga feladata lesz a gépkocsikon jelenleg alkalmazott elektromos rendszer optimalizálása, és egy új rendszer bevezetésének koordinálása. Értékelnie kell a beépített anyagokat és a szerelés minőségét, ki kell értékelnie a prototípus teszteket, költségeket kell számolnia.
Felelős lesz teljes elektromos rendszer projektek koordinálásáért, úgy, mint követelmények kidolgozása, rendszer kiválasztása, prototípus építés irányítása, és a szériagyártásba való bevezetés támogatása. Felelős lesz a nemzetközi partnertől megszerezhető tudás transzferálásáért.
Munkája során napi szintű kapcsolatot kell tartania az európai tulajdonossal.

Követelmények:

Releváns, lehetőleg felsőfokú, mérnöki végzettség
Aktív angol nyelvtudás
Autó- és épületelektronikai tapasztalat
Projektvezetői múlt

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Rengeteg tanulási lehetőség
Motiváló bérezés és juttatási csomag
Stabil háttér
Innovatív munkakörnyezet

Helyek Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest