www.cvonline.hu
Projektvezető (előszéria)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1077859
lejárt

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az előszériás projektek összefogása és szakmai irányítása vállalaton belül
  • A projekt-tagok szakmai támogatása
  • Cégcsoporton belüli kapcsolattartás a projekt-szervezettel
  • Kalkulációk készítésében való részvétel (termelés, logisztika, kontroling)
  • Aktív részvétel a tervezési és gyártási problémák megoldásában, a megvalósítások, módosítások nyomon követésében
  • Kapacitás-tervezés és ellenőrzés
  • Kaizen-folyamatok támogatása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
  • Prezentációs készség, nyitottság, kreativitás, proaktivitás
  • Önállóság, csapatmunkára való készség egyaránt
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Előny:

  • folyamatmérnöki / hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai idegen nyelv fejlesztése multinacionális környezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.