Projektvezető (egyedi gépgyártás) - Győr (Referenciaszám: HM-1460)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.04.15.
Hirdetés azonosító: 1027322

Feladatok:

  • Kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása
  • Határidők betartatása, ütemtervek készítése
  • Gépésztervezők munkájának támogatása, illetve a gyártósori technikusok munkájának felügyelete
  • Megrendelői és alvállalkozói kapcsolattartás
  • Projekt előrehaladás nyomonkövetése, javaslatok a folyamatos fejlesztésre
  • Támogatás adása a műszaki dokumentáció értelmezésében

Elvárások

  • Felsőfokú gépész- és/vagy villamosmérnöki végzettség
  • Több éves projektvezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Precíz munkavégzés, lelkiismeretesség,
  • Kiváló problémamegoldó képesség, önállóság
  • Munkabírás, terhelhetőség, csapatszellem

Előnyök

  • Részvétel egyedi készülékek, célgépek, gyártósorok fejlesztésében, felépítésében
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek szerelésében való jártasság
  • Oracle vagy egyéb integrált vállalat-irányítási rendszer ismerete
  • Társalgási szintű német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1460-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -