www.cvonline.hu
Projektvezető (ECM)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.05.23.
Jelentkezési határidő: 2014.06.07.
Hirdetés azonosító: 809432
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi profilú partnerünk számára, stratégiai terveinek megvalósításához munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:

·         projektek vezetése
·         részletes projekttervezés, projekt ütemezése, változások koordinálása
·         határidők, projektköltségek nyomon követése és betartatása
·         kockázatok felmérése, elemzése, kiküszöbölése, kezelése
·         projekt kommunikációs tevékenység ellátása
·         projekttagok koordinálása
·         támogató informatikai rendszerek továbbfejlesztésének koordinálása
·         front end és back office rendszerek kialakításának koordinálása
·         adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

·         felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
·         2-3 év projektvezetésben szerzett gyakorlat
·         szoftverfejlesztési projektek koordinálásban szerzett tapasztalat
·         projektmenedzsment ismeretek
·         kiváló problémamegoldó képesség, proaktivitás
·         jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, nyitott személyiség
·         magabiztos megjelenés, határozott fellépés
·         erős affinitás az informatika iránt, igény a folyamatos fejlődésre
·         pontos, igényes munkavégzés

Előnyök:

·         banki / biztosítói IT rendszerek ismerete
·         pénzügyi szektorban szerzett projektvezetési gyakorlat
·         adatmenedzsment, adatpiac, adattárház, riportálás területeken szerzett tapasztalat
·         angol és német nyelvtudás
·         MS Project és Project Server ismerete
·         UML ismerete

Kategória
IT / Informatika
Régió