x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Projektvezető / Csoportvezető - Service Delivery

Régió:

Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2014.03.25.
Hirdetés azonosító: 343213
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Belső és külső projektekben való részvétel

Feladatkör, felelősségek:    Az ügyfelekkel való folyamatos kommunikáció, innováció és proaktivitás előmozdítása

Az ügyfelekkel való folyamatos kommunikáció, innováció és proaktivitás előmozdítása

Belső és külső projektekben való részvétel

Együttműködés más folyamatirányítási területekkel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Felsőfokú végzettség, vagy több (3-5) éves releváns szakmai tapasztalat, csoport-, vagy projektvezetői tapasztalat elvárt

Service Delivery Management tevékenységének ismerete

ITIL folyamatok ismerete

Tárgyalási szintű német és angol nyelvismeret

Nyelvtudás:    Tárgyalási szintű német és angol nyelvismeret

A megbízó cég profilja:    Megbízónk hazánk egyik legnagyobb ICT-szolgáltatója, amely egy németországi multinacionális vállalat magyar leányvállalataként, rendszerintegrációs és üzemeltetési területeken szolgálja ki ügyfeleit.

Egyéb:    Amit megbízónk kínál:

Fiatal és dinamikus csapat

Kiemelkedő karrierlehetőség a cég stratégiai növekedéséből fakadóan

Folyamatos fejlődés mind a nyelvek mind az IT területén

Multinacionális környezet, részvétel nemzetközi projektekben

Versenyképes juttatási csomag: cafeteria, utazási támogatás, nyelvi képzések, szakmai továbbképzések, külföldi tréningek

Kategória
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése