www.cvonline.hu

Projektvezető (autóipar)

  • A hirdetés 304 napja lejárt

V01kfpv

Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk K+F projektvezetőt.

Feladatok:

  • Projektek műszaki vezetése elektronikai fejlesztés területén
  • Szimultán mérnöki tevékenység projektekben (mátrix szervezetben)
  • K+F közreműködők vezetése és a kiadott feladatok számonkérése, nyomon követése
  • A szükséges dokumentumok  adaptálása és vezetése
  • A projekt képviselete a vevő és a beszállítók előtt műszaki kérdésekben
  • Fázis zárások előkészítése és lebonyolítása a projektcsapattal, személyes részvétel  a projekt megbeszéléseken
  • A projektben vagy a projektcsapatban felmerülő műszaki problémák-rizikók elemzése, hibaok feltárása, azokra megoldási javaslat kidolgozása (D-FMEA, P- QRQC/PDCA/SLI-R stb)

Tapasztalat:

Elvárás:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gépész- vagy villamosmérnök)
  • Vezetői tapasztalat
  • Minimum 3 éves  mérnöki/termelői területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • közgazdasági végzettség
  • német nyelvtudás

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem, küldje az alábbi címre.

Helyek Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol