www.cvonline.hu

Projektvezető asszisztens

  • A hirdetés 1220 napja lejárt

A FEV IX. Zrt. Városfejlesztési Programirodája

munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • asszisztencia a projekt céljainak eléréséhez szükséges feladatok, határidők betartásában a projekttel kapcsolatban,
  • asszisztencia a projektfeladatok ütemterv és eljárásrend szerinti előrehaladásának irányításában,
  • a projekthez kapcsolódó szerződések, számlák, alátámasztó dokumentumok nyilvántartása, a nyilvántartás folyamatos aktualizálása
  • a projektdokumentációs rend (számlák kezelése, kifizetések, dokumentáció) betartása, koordinációja
  • aktív részvétel a projektkommunikációban, információáramlás szabályozásában, projektben résztvevő munkatársak és megbízott alvállalkozók munkájának koordinációjában
  • jelentések, beszámolók, kimutatások, emlékeztetők elkészítése
  • projektvezető támogatása pénzügyi elszámolások összeállítása, koordinációjában, határidők betartásában
  • kapcsolattartás a projekt megvalósításában részt vevő partnerekkel (kedvezményezettel, vállalkozókkal, szolgáltatókkal)
  • szerződés-módosítások, változás-bejelentések összeállításában való részvétel

Elvárások:

  • uniós projektek végrehajtásában szerzett gyakorlat
  • projektmenedzsmentben szerzett gyakorlat,
  • projektmenedzsment módszertanok ismerete és alkalmazása,
  • pénzügyi ismeretek,
  • proaktivitás, stressz-tűrő képesség,
  • csapatmunka-szemlélet
  • stratégiai szemléletmód, strukturált gondolkodás,

Előny:

  • Közreműködő szervezetnél szerzett gyakorlat
  • Önkormányzati eljárásrendek ismerete/Állami szervezetnél szerzett tapasztalat

Munkavégzéssel kapcsolatos információk:

  • Önéletrajz
  • Motivációs levél a korábbi projektapasztalatok és fizetési igény megjelölésével (max. 1800 karakter)
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Közigazgatás / Államigazgatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő