www.cvonline.hu

Projektvezető asszisztens

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1020431
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Projektvezető asszisztenst keresünk egy magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozáshoz.

Feladatkör, felelősségek:    •Szerződésállomány, megrendelők, teljesítési igazolások rendszerezése

•Havi projekt elszámolások támogatása

•Projekt adminisztráció, projekt kimutatások támogatása

•Belső projekt státuszok készítése

•Ügyfélkörrel történő kapcsolattartás

•Szöveges emlékeztetők, státuszok készítése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •Felsőfokú tanulmányok

•Erős angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt) és erős excel ismeretek

•Szoftverfejlesztési projektekben, projektvezetői asszisztenciában szerzett tapasztalat előny

•IT beszállítói oldalon szerzett tapasztalat előny

Az ideális jelölt:

•Kommunikatív

•Proaktív

•Problémamegoldó

•Precíz

•Asszertív

Nyelvtudás:    Erős angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.