www.cvonline.hu

Projektvezető asszisztens (gyakornoki pozíció)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.28.
Hirdetés azonosító: 1040819
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • munkavégzéshez kapcsolódó szervezési feladatok
  • munkaerő toborzás, kiválasztás
  • projektek nyomon követése
  • kapcsolattartás a partner cégekkel

Elvárások:

  • munkavégzési hajlandóság és nappali tagozatos jogviszony min. 1 évig
  • érettségi
  • rugalmas időbeosztás a munkaköri feladatok teljesítése érdekében
  • ügyfélorientált szemlélet
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és jó szervezőkészség
  • terhelhetőség
  • word, excel felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány - autó megléte

Munkaidő: megegyezés szerint, heti minimum 30 óra munavállalás.

Előnyt jelent:

  • főiskolai vagy egyetemi tanulmányok elsősorban humán erőforrás vagy egyéb gazdaságtudományi szakon
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • bruttó diák jövedelem: 900,- Ft / óra, és teljesítmény bónusz
  • hosszú távú munkalahetőség
  • szakmai gyakorlatszerzés piaci környezetben
  • szakmai gyakorlat teljesítésére, diploma írásra van lehetőség!

Jelentkezni lehet:

  • a Link megjelenítése oldalon történő regisztrációval (önéletrajz és motivációs levél feltöltésével!)