www.cvonline.hu

Projektvezető asszisztens-Gönyű (Ref.szám: KJ-1391)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2016.02.24.
Hirdetés azonosító: 1003717

Feladatok:

  • A futó projekt nyomon követése
  • A műszaki és projekt dokumentációk nyilvántartása
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, kivitelezőkkel
  • Időpontok egyeztetése, határidők figyelése
  • Telefonok, e-mail-ek fogadása

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Gönyű

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Győr környéki partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1391-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Mérnök / Műszaki
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő