www.cvonline.hu

Projektvezető asszisztens (Békéscsaba)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.11.24.
Hirdetés azonosító: 1237343

Saját csapatunkba keresünk kollégát a következő munkakörbe:

Projektvezető asszisztens

Feladatok:

  • A projektvezető munkájának napi szintű segítése, támogatása
  • Közreműködés a munkaerő-kölcsönzési projektek sikeres és eredményes megvalósításában
  • Munkaerő toborzási és kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel, tesztíratás a munkára jelentkező munkavállalókkal
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása, beérkező telefonhívások fogadása, ügyfeleink tájékoztatása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, munkaszerződések előkészítése, megírása
  • A munkavállaláshoz szükséges orvosi beutalók kiadása

Elvárások:

  • Min. középszintű iskolai végzettség
  • MS Office programok magabiztos használata
  • Felelősségteljes, megbízható, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előny:

  • 1-2 év adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Békéscsabai lakhely
  • Ukrán nyelvismeret
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő, heti 24 óra munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre! Bővebb információ a +36/30-315-4459-es telefonszámon kérhető!