www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ (7135)

  • A hirdetés 895 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. zalaegerszegi irodájába munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Projektvezető

Elvárások:
•minimum érettségi
•B kategóriás jogosítvány
•saját személygépkocsi
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•precíz munkavégzés
•problémamegoldó képesség, rugalmasság
•kitűnő kommunikációs készség
•terhelhetőség, stressz tűrés

Feladatok:
•A megkötött szerződések szerződésszerű teljesítése
•Szerződött partnereink elégedettségének elérése, a szolgáltatás maximális szakmai színvonalon történő ellátása, megbízókkal történő személyes kapcsolattartás
•A projekt állásának napra kész nyomon követése a szabályozott folyamatok, illetve a mindenkori utasításoknak megfelelő formában
•Közreműködés a be nem folyt követelésünk realizálásában
•Részvétel az előírt vezetői értekezleteken, továbbképzéseken

Előny:
•hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•munkaügyi ismeret

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Munkaidő: hétfőtől péntekig 9-17h-ig

Munkába állás időpontja: azonnal

Jelentkezni önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Zala
Kategória -