www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ (6478)

  • A hirdetés 989 napja lejárt

Feladatok:
•Ügyfélprojektek koordinálása árajánlat készítéstől a gyártásig
•Szoros kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal
•Időterv elkészítése, ellenőrzése
•Projekten belüli szervezés és prezentálás

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki végzettség
•Tárgyalóképes angol-, és/vagy német nyelvtudás
•Műszaki rajzok ismerete
•Számítógéppel támogatott önálló munkavégzés (MS Office)
•Projekt csapatban való aktív részvétel

Előny:
•Műanyag fröccsöntési területen szerzett tapasztalat
•Számítógépes műszaki tervezőrendszerek ismerete (Pro/Engineer, Catia, Autocad, stb.)
•szerszám/készüléktervezési/gyártási tapasztalat
•Autóiparban szerzett tapasztalat
•Francia nyelvismeret

Munkavégzés helye:
•Nagykanizsa

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.